Pažink mus

Susipažink su Gediminu

Šiandien Gediminas, vienas iš „Wacademy“ įkūrėjų atsako į trumpus klausimus

 

Jei galėtum valgyti tik vieną patiekalą visą savo gyvenimą, kas tai būtų?

Blynai! Su bananais ir karštu šokoladu! Mano visa šeima gamina blynelius ir mes kasmet rengiame geriausių blynų gamintojų turnyrą!

Kokios yra 3 telefono programėlės, be kurių negalėtum gyventi?

Žemėlapiai – nes daug keliauju; Kalendorius – nes planavimas yra viskas; Šachmatai – nes tai pagerina strateginį mąstymą ir prireikus padeda ištverti laukimo minutes (nekenčiu laukimo :)).

 

Prašau atskleisk įdomų faktą apie save, kurio niekas nežino!

Kai buvau 15 metų, turėjau startuolį „LoversWall.net“. Siūlėme už 2 eurus nusipirkti virtualią plytą ant nesibaigiančios sienos, ir toje plytoje buvo galima pažymėti savo ir savo gyvenimo meilės inicialus. Mes pardavėme 60 plytų 😂 Aš sukūriau šį startuolį, nes buvau įsimylėjęs vieną merginą iš mokyklos.

 

Kokia buvo didžiausia tavo nesėkmė ir ko iš jos išmokai?

Gana ilgą laiką gyvenime jaučiausi prislėgtas, nes nežinojau, ką tiksliai noriu veikti savo gyvenime. Tačiau savo tapatybės ieškojimas yra įprastas mūsų gyvenimo etapas. Reikia tik toliau ieškoti! ❤️ Nesupratimas to buvo didžiausia nesėkmė mano gyvenime.

 

Jei galėtum pavakarieniauti su bet kuriuo mirusiu ar gyvu žmogumi, kas tai būtų ir kodėl?

Markas Aurelijus – paskutinis didysis Romos imperatorius. Jis sudarė „meditacijų“ ar kasdienių ritualų, skirtų subalansuotam gyvenimui, sąrašą. Norėčiau aptarti su juo tuos ritualus, taip pat sąžiningo valdymo principus, kuriuos jis taikė valdydamas Romą. Budą atmetu tik todėl, kad jis pasakytų, jog aš esu jis (kaip ir visi kiti).

Read more