Tapk W Academy studentu

Prisijunk prie pasaulinės ateities kūrėjų grupės. „W Academy“ kursai vyksta miestuose visame pasaulyje, įskaitant Vilnių, Balstogę, Vroclavą, Barseloną, Alikantę, Klužą-Napoką, Bukareštą, Londoną ir Dubliną!

 

Ar esi kita „W Academy“ žvaigždė?

22+

Kursų

150+

Studentų

11+

Šalių

Kaip mes ruošiame savo studentus jų ateities karjeroms?

Studentams, su kuriais bendradarbiaujame, suteikiame visą reikalingą pagalbą, kad jie galėtų tobulinti savo svetainių kūrimo įgūdžius ir būtų pasiruošę užtikrintai žengti pirmuosius savo karjeros žingsnius.

Dizaino pagrindai

Išmoksi svetainės maketavimo pagrindų, UX (vartotojų patirties), UI (vartotojų sąsajos) ir pagrindinių el. prekybos principų – visko ko tau reikia, norint užtikrinti, kad tavo kurtos svetainės ir el. parduotuvės būtų orientuotos į vartotojus bei gražiai suprojektuotos.

Techniniai įgūdžiai

Mokysies naudoti dizaino įrankius („Figma“, „PS“, „AI“ ir t.t.), „WordPress“ programavimo pagrindus, CSS, temų kūrėjus („Elementor“), skirtingus papildinius ir kalbos integracijas – visa tai ir dar daugiau laukia tavęs, kaip „W Academy“ studento.

Dirbk su klientais

Per kursą įgytas žinias galėsi pritaikyti realiuose projektuose. Norėdamas pasiruošti būsimai karjerai, dirbsi su klientais ir jų tikromis problemomis bei lūkesčiais. Įrodyta, kad mūsų sistema padeda perspektyviems studentams tobulėti ir suteikia unikaliai nuostabų atspirties tašką gyvenimui po studijų baigimo.

Kaip tai veikia?

Pateik prašymą

Užpildyk registracijos formą apačioje jei nori praplėsti savo svetainių kūrimo žinias.

Mokykis

Mokykis iš patyrusių IT ir svetainių kūrimo profesionalų.

Gauk tikrų projektų patirties

Dirbk su tikrais klientais ir spręsk realias problemas.

Užpildyk paraišką