Apie mus

Mūsų istorija

„W Academy“ pradėjo dirbti kaip ir bet kuri kita internetinių svetainių įmonė, tačiau supratę, kad rasti tinkamus darbuotojus mūsų komandai yra sunki užduotis, nusprendėme imtis radikaliai naujo požiūrio.

Pradėjome rengti „WordPress“ dizaino ir programavimo kursus su tikslu įdarbinti pačius geriausius jų dalyvius. Likome sužavėti ne tik mūsų šviesiausių studentų nuostabia darbų kokybe, bet ir pastebėjome, kad jiems sekdavosi dar geriau, kai dirbdavo su realiais projektais.

Šovė puiki mintis ir pradėjome „W Academy“ – judėjimą, skirtą rasti realius projektus mūsų studentams kurti nuostabias svetaines ir el. parduotuves, tuo pačiu plečiant savo darbų profilį ir įgaunant neįkainojamos rinkos patirties.

Mūsų pasaulinė šeima

Mūsų akademija vienija IT profesionalus ir studentus iš 11 šalių

Mūsų tikslas paprastas – parodyti jums patį lengviausią įmanomą kelią kaip pradėti kurti ir išlaikyti savo internetinį įvaizdį.
Esame dedikuotų ir aistringų profesionalų komanda, dirbantys kartu, kad sukurtume pačius geriausius rezultatus savo klientams.
Mes įsiklausome, patariame ir nuolat mokomės.
Esame geriausias svetainių ir el. parduotuvių kūrimo įrankis, žengiantis dar vienu žingsniu priekyje – siūlome žmogiškąjį ryšį ir ambiciją, kurie mus išskiria iš kitų šios srities pasiūlymų.

Įkūrėjai

„Idealiame pasaulyje kiekvienas žmogus turėtų turėti prieigą prie kokybiško skaitmeninio išsilavinimo.“

– Gediminas Jankauskas, „W Academy“ įkūrėjas

Galimybė įgyti išsilavinimą yra pažangos pagrindas, ir mes, „W Academy“ viduje, vadovaujamės paprasta misija: padėti jauniems internetinių svetainių kūrėjams įgyti neįkainojamos rinkos patirties, pasitelkiant savo puikius įgūdžius kuriant interneto ateitį.

Esame kvalifikuotų profesionalų komanda - daug funkcijų vienu metu atliekantys projektų vadovai, išradingi dizaineriai, IT guru ir žinių ištroškę studentai. Kiekvieną naują projektą laikome kaip savo magnum opus ir didžiuojamės galėdami pateikti tik patį geriausią rezultatą.

Galite patikėti mums sukurti svetainę, kuri toli gražu nebus iš paprasto šablono. Kodėl? Todėl, kad už kiekvienos svetainės slypi žmogus, toks kaip jūs, siekiantis tik geriausių rezultatų. „W Academy“ žengia vienu žingsniu priekyje, propaguodama šį žmogiškąjį ryšį ir nukreipdama jį į mūsų unikalius, įkvepiančius kūrinius.

Mes įsiklausysime ir, jei reikės, patarsime. Jūsų projektas to nusipelno.

Sveiki atvykę į ​​„W Academy“ – lengviausią būdą atskleisti save internetinėje erdvėje.

PRAĖJUSIŲ METŲ REZULTATAI: 2020

Daugiau nei 150 studentų, per pastaruosius metus įstojusių į mūsų kursus

20 iš praėjusiais metais įstojusių studentų įsidarbino mūsų įmonėje pilnu etatu

Daugiau nei 300 mūsų klientų svetainių sukūrė nuostabūs mūsų studentai

Mes labai didžiuojamės savo tarptautine šeima, kuri auga kiekvieną dieną

Daugiau nei 150 studentų, per pastaruosius metus įstojusių į mūsų kursus

20 iš praėjusiais metais įstojusių studentų įsidarbino mūsų įmonėje pilnu etatu

Daugiau nei 300 mūsų klientų svetainių sukūrė nuostabūs mūsų studentai

Mes labai didžiuojamės savo tarptautine šeima, kuri auga kiekvieną dieną

Jūsų ateitis

„W Academy“ įmonėms suteikia unikalią galimybę gauti naują svetainę ar elektroninę parduotuvę ir tobulinti savo internetinį įvaizdį, tuo pačiu prisidedant ir prie šviesiausių ateities protų sėkmės.

 

Padedame naujos kartos svetainių kūrėjams ir socialinių tinklų guru įgauti rinkos patirties, prižiūrime jų darbą, kad būtumėte patenkinti savo nauju internetiniu įvaizdžiu.

Mūsų atsidavusiai komandai reikia labai nedaug informacijos, kad įgyvendintume jūsų viziją, užtikrintume pažangų, modernų ir profesionalų svetainės dizainą, bei suteiktume jums visišką nuosavybės teisę į svetainę baigus projektą.

 

Pats geriausias dalykas? „W Academy“ paslaugos yra visiškai nemokamos – sutaupykite tūkstančius ir padenkite tik vėlesnes svetainės talpinimo internete išlaidas!

 

Susipažinkite su mumis :