DUK

Taip. WAcademy yra geriausia mokykla pažengusiems svetainių dizaineriams, kurie siekia tobulėti savo srityje ir gauti praktiką iškart po studijų. Mes padedame jiems įgyti realios patirties ir susikurti portfolio, priimdami paraiškas nemokamų svetainių kūrimui iš tokių savininkų kaip Jūs. Jūs gausite nemokamą svetainę, o studentas gaus daugiau patirties. Procesų kokybės kontrolę garantuoja atsidavę projektų vadovai ir studentų mokytojai. Mus taip pat remia Getspace – partneris, aprūpinantis mus naujausiais įrankiais ir naujos kartos bandymų aplinka: kad Jūsų svetainės būtų tobulos.

*Nemokamos svetainės talpinimui reikalinga serverių nuoma – nuo 5EUR/men. Kaina priklauso nuo paslaugų trukmės

Turite pateikti: 

  • Svetainės struktūrą (norimų turėti puslapių aprašymus, svetainės meniu ir kt.)
  • Tekstus (taip pat meniu, kategorijų pavadinimus ir kt.)
  • Bet kokias vizualizacijas ir video, kuriuos norėsite naudoti (logotipus, paveikslėlius, vaizdo įrašus)
  • Funkcijas (Google žemėlapiai, kontaktinės formos ir kt.)

Jei neturite medžiagos ar kyla klausimų – nesijaudinkite. Jūsų projekto vadovas padės Jums pasiruošti.

Nieko tokio. Mes galime jums pagelbėti pasirenkant mediją iš įvairių mokamų ar nemokamų šaltinių, tokių kaip unsplash.com — nemokamas paveikslėlių, tinkamų komerciniam naudojimui, katalogas .

Kiekvienai internetinei svetainei ar parduotuvei reikalingas domeno vardas, prieglobos paslauga ir saugumas (paprastai teikiami kartu su priegloba). Mes rekomenduojame naudoti aukščiausios kokybės interneto prieglobos paslaugų teikėją, pvz. Getspace – jų mokestį įtrauksime į Jūsų svetainės einamąsias išlaidas (tai yra mažiau nei 30 EUR per mėnesį). Jie turi aukščiausios kokybės serverius, kurie garantuoja greitą užkrovimo laiką ir aukštus saugumo standartus.

Taip, galite naudoti savo turimą domeną arba įsigyti naują iš bet kurio tiekėjo.

Mes garantuojame, kad pirmąją internetinės svetainės versiją gausite per 20-30 darbo dienų. Su sąlyga, jei Jūs atsiųsite visą reikalingą informaciją ir medžiagą, ir taip padėsite mums kuo greičiau atlikti darbus.

 Projekto darbas visada prasideda nuo lūkesčių aptarimo ir Jūsų svetainės vizijos įvardinimo. Tada, po pirmosios versijos pateikimo, Jūs galite vieną kartą pateikti pageidavimus dėl korekcijų ir reikalingų pataisymų. Visas procesas yra prižiūrimas projekto vadovo, kuris užtikrina kokybę.

Mes garantuojame, kad pirmąją internetinės svetainės versiją gausite per 20-30 darbo dienų. Su sąlyga, jei Jūs atsiųsite visą reikalingą informaciją ir medžiagą, ir taip padėsite mums kuo greičiau atlikti darbus.

Jūs būsite savo svetainės, kuri bus sukurta nemokamai, savininkas. Atkreipkite dėmesį, jog Jums reikės padengti kai kurias trečiųjų šalių išlaidas: įsigyti domeną ir svetainės talpinimą.

 Taip, tačiau už papildomą mokestį. Taip pat galite įsigyti svetainės administravimo paslaugą, kuri leidžia Jums kas mėnesį atsiųsti mums užduočių sąrašą, kuriuo vadovaudamiesi mes tvarkysime Jūsų svetainę.

Ne, mes prižiūrime Jūsų internetinę parduotuvę per WooCommerce – dėl to nėra jokių sandorių mokesčių, 100% Jūsų pajamų atitenka Jums.