DUK

Ar kuriate interneto svetaines nemokamai? Kaip tai įmanoma?

Taip, kuriame! „W Academy“ yra pirmaujanti mokykla pažengusiems svetainių kūrėjams, ieškantiems galimybių tobulėti savo srityje ir užsitikrinti darbo vietas po studijų baigimo.
Mes padedame jiems įgyti tikrų projektų patirties ir susikurti savo darbų profilį priimant paraiškas sukurti nemokamas svetaines tokiems verslams kaip jūsų. Jūs gaunate nemokamą svetainę, o studentai gauna daugiau patirties!

 

Kokybės kontrolę užtikrina dedikuoti projektų vadovai ir studentų dėstytojai. Mus taip pat remia „Getspace“, kurie suteikia mums naujausius įrankius ir naujos kartos testavimo aplinką, tobulam jūsų svetainės rezultatui.

Sukurti fantastišką ir nemokamą svetainę su „W Academy“ yra paprasta. Prieš pradedant mums reikia tik šių dalykų:

  • Svetainės struktūros (reikalingų puslapių sąrašo, svetainės meniu ir t.t.)
  • Svetainės teksto (rašytinio turinio)
  • Bet kokios vizualinės medžiagos, kurią norėsite naudoti (logotipai, paveikslėliai, vaizdo įrašai ir t.t.)
  • Papildomų Funkcijų sąrašo („Google Maps“, kontaktinės formos ir t.t.)
    Nesijaudinkite, jei dar neturite nė vieno iš šių pradinių reikalavimų – jums priskirtas projektų vadovas padės pasiruošti.

Tai visiškai normalu. Mes galime padėti jums susirasti tinkamą medžiagą iš įvairių nemokamų šaltinių, tokių kaip unsplash.com – nemokamas, gražių nuotraukų tinkančių komerciniam naudojimui, katalogas.

Kiekvienai svetainei ar internetinei parduotuvei reikalingas domeno vardas, talpinimo paslauga ir saugumo paketas (dažniausiai siūlomas kartu su talpinimu).

 

Mes rekomenduojame naudoti aukščiausios kokybės internetinių svetainių talpinimo tiekėją, tokį kaip „Getspace“, nebent turite kitų planų. Galėtume įtraukti jų paslaugos mokestį į jūsų svetainės išlaikymo išlaidas (puikus pasiūlymas už mažiau nei 30 eurų per mėn.). Ši įmonė turi aukščiausios kokybės serverius, užtikrinančius greitus puslapių krovimų laikus, taip pat jie savo paslaugoms taiko aukščiausius saugumo standartus.

Taip, galite naudoti jau egzistuojantį domeną arba nusipirkti naują iš bet kurio tiekėjo.

Garantuojame, kad pirmoji svetainės versija bus sukurta ir pasidalinta su jumis po 20-30 darbo dienų. Siekdami pagreitinti kūrimo procesą, jums priskirtas projektų vadovas dirbs su jumis ir užtikrins, kad pirmiausia būtų pateikta visa pirminių reikalavimų medžiaga.

Prieš pradedant svetainės kūrimą, mes organizuojame bendrą susitikimą, kuriame jūs išdėstote savo svetainės viziją. Tai suteikia jums galimybę tiksliai mums nupasakoti ką norėtumėte matyti savo svetainėje.
Tada, kai mes jums pateikiame pirmąją svetainės versiją, jūs turite vieną pataisymų etapą, per kurį galite prašyti svetainės pakeitimų ir patobulinimų. Šis procesas yra taip pat stebimas jums priskirto projektų vadovo, kuris yra atsakingas už kokybės užtikrinimą. Galiausiai galite būti tikri, kad būsite labai patenkinti savo „W Academy“ svetaine.

Žinoma! Jūs išlaikote 100% svetainės nuosavybės teisės, pasinaudojus pagrindiniu „W Academy“ pasiūlymu susikurti savo svetainę nemokamai. Viskas ką jums reikia padengti – tai pagrindinės svetainės išlaikymo išlaidos (talpinimo paslaugai kainuojant mažiau nei 30 eurų per mėn.).

Taip, už papildomą mokestį. Taip pat galite įsigyti svetainės administravimo paslaugą, kuri leidžia jums kiekvieną mėnesį atsiųsti mums darbų sąrašą, kad galėtume užtikrinti nuolatinį svetainės palaikymą. Tik už 50 eurų per mėn. mes prižiūrėsime, tvarkysime ir keisime jūsų svetainės turinį – arba galite visa tai pasidaryti patys naudodami mūsų nuostabią ir itin paprastą turinio valdymo sistemą!

Ne, mes talpiname jūsų internetinę parduotuvę „WooCommerce“, kurioje nėra jokių sandorio mokesčių ir 100% jūsų pajamų keliauja tiesiai jums.