DUK

Kuriate svetaines nemokamai? Kaip tai įmanoma?

Taip. WAcademy yra akademija pažengusiems interneto dizaineriams, kurie siekia tobulėti savo srityje ir gauti darbo praktiką iškart baigę studijas. Mes padedame jiems įgyti realios patirties ir sukurti atliktų darbų portfelį, priimdami tokių įmonių savininkų kaip jūs paraiškas nemokamos svetainės kūrimui. Jūs gaunate nemokamą svetainę, o studentas įgyja daugiau patirties. Kokybės kontrolę garantuoja atsidavę projektų vadovai ir studentų dėstytojai. Mus taip pat remia Getspace – partneris, teikiantis mums naujausius įrankius ir naujos kartos testavimo aplinką, kad jūsų svetainės būtų tobulos.

Projekto kūrimui reikialinga informacija:

  • Svetainės struktūra (kiek ir kokių puslapių jums reikia, svetainės meniu ir kt.)
  • Svetainės tekstai (svetainės  turinys)
  • Bet kokia medija, kurią norite, kad naudotume (logotipai, nuotraukos, vaizdo įrašai)
  • Funkcijos (Google žemėlapiai, kontaktų formos ir kt.)

Jei jų dar neturite – nesijaudinkite. Jūsų atsidavęs projekto vadovas padės jums susigaudyti procese.

Turinį galite pateikti per 21 dieną. Taip galime užtikrinti, kad tinklalapį pristatysime laiku. Jei negalite to padaryti laiku, tiesiog praneškite mums ir mes surasime jums naują studentą. Atminkite, kad tai gali užtrukti, kol bus renkama naują studentų grupė.

Atsiųsime jums projekto formą, kurioje pateiksite viską, ką norite matyti savo svetainėje (tekstą, komentarus, jums patinkančių svetainių pavyzdžius, nuotraukas ir kt.). Projekto forma pildoma tam, kad visi mūsų studentai gautų informaciją vienodu formatu.

Viskas gerai. Galime padėti pasirinkti mediją iš įvairių nemokamų šaltinių, tokių kaip unsplash.com – nemokamas nuotraukų, tinkamų komerciniam naudojimui, katalogas.

Kiekvienai svetainei ar internetinei parduotuvei reikalingas domeno pavadinimas, prieglobos (hostingo) paslauga ir apsauga (dažniausiai teikiama kartu su priegloba). Rekomenduojame naudoti aukščiausios kokybės žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, pvz., „Getspace“ – jo mokestį įtrauksime į jūsų svetainės eksploatacines išlaidas (mažiau nei 30 eur per mėnesį).  „Getspace“ turi aukščiausios kokybės serverius, kurie garantuoja greitą įkėlimo laiką ir aukštus saugumo standartus.

Prieglobos paslauga yra vieta serveryje, prijungtame prie interneto, kur galite įkelti svetainės failus, kad jie būtų pasiekiami jūsų klientams ar skaitytojams.

Pastaba: saugyklos debesies paslauga (kaip „Google“ diskas arba „iCloud“) negali būti naudojama jūsų svetainės failams priglobti.

Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas, kurį galite nusipirkti, jei toks domenas yra laisvas. Domeno pavadinimo pavyzdys – google.com arba yourfavoritechoice.com. Domeno kaina apie 10 eurų (domeno kaina svyruoja nuo pasirinktos domeno galūnės) per metus ir reikalinga norint paskelbti savo svetainę.

Pastaba: patariame rinktis domeną, kuris būtų lengvai ištariamas / rašomas, kad būtų langva jį įsiminti.

Taip, galite naudoti savo domeną arba įsigyti jį iš bet kurio tiekėjo.

Garantuojame, kad pirmąją svetainės versiją gausite per 20-30 darbo dienų. Kuo greičiau atsiųsite visą svetainės kūrimui reikalingą informaciją – tuo spartesnis bus svetainės kūrimo procesas.

Prieš pradedant kurti svetainę, pateiksime jums klausimyną, kuriame apibūdinsite savo svetainės viziją – tam kad jūs išsakytumėte savo poreikius, o mes kuo geriau juos suprastume.. Pateikus pradinę svetainės versiją, prašysime jūsų pateikti komentarus susijusius su svetainės dizainu – ką noėtumėte koreguoti ir patobulinti. Svetainės kūrimo procesą taip pat prižiūr jums priskirtas projekto vadovas, kuris garantuoja kokybės kontrolę.

Svetainė visu  100% yra jūsų nuosavybė. Jūsų – nemokamai. Tiesiog padenkite būtinas svetainės talpinimo išlaidas (mažiau nei 30 eur. per mėnesį).

Yes, for an extra fee. You can also purchase a web administration service that allows you to send us a task list every month, and we’ll manage your website for you. It’s only £50 per month to get us to look after, manage and change content on your website — or you can do all of that for free yourself with the content management system that we provide (it’s super simple to use).

Taip, už papildomą mokestį. Taip pat galite įsigyti svetainės administravimo paslaugą, kuri leidžia kiekvieną mėnesį atsiųsti pakeitimų sąrašą ir mes už jus pasirūpinsime jūsų svetaine. Tai nuo 50 eur. per mėnsį kainuojanti paslaugą, kad galėtume prižiūrėti, tvarkyti ir keisti jūsų svetainės turinį – žinoma,  visa tai galite padaryti patys, naudodami mūsų teikiamą turinio valdymo sistemą (ją labai paprasta naudoti).

Ne, mes talpiname jūsų internetinę parduotuvę WooCommerce – nėra jokių operacijų mokesčių, todėl 100 % jūsų pajamų atitenka jums.