Ačiū, Lukai, geras darbas, puiki internetinė svetainė- beveik visi pageidavimai išpildyti.
Ačiū Marijai už puikiai atliktą darbą. Malonu buvo bendradarbiauti. Sėkmės Jums ateityje 🙂
Įmonė sukūrė svetainę (renginių paslaugos), esu labai patenkinta tiek procesu, tiek rezultatu - sklandus, atsakingas bendravimas, viskas buvo paaiškinama, įvardijama. Rezultatas pranoko lūkesčius, rekomenduoju.
Pagamino svetainę verslo reikmėms laiku, nebrangiai ir kokybiškai.
Puikiai sukurta svetainė, kokybiška komunikacija ir greita reakcija.
Viskas puikiai padaryta, didelis ačiū Marijai.
Esame labai patenkinti kūrybiniu ir organizuotu bendradarbiavimu, linkime ir toliau neprarasti polėkio 🙂 Svetainę mums kūrė Lukas Pliūra, malonus, lankstus ir operatyvus, sėkmės darbuose 🙂
Ačiū už kruopštų ir gan greitai atliktą darbą, turime puikią interneto svetainę. Kaip tik tai - ko norėjome, paprasta, kuklu, subtilu ir aišku. puiki komunikacija su vadybininku Luku.
Labai patenkinti atliktu darbu, pilnai atitiko mūsų lūkesčius.Sekmės ateities darbuose!
Airijos lietuvių sporto asociacija
Labai greitai ir kokybiškai su W Academy sukūrė įmonės interneto svetainę. Individualiam kliento poreikiui parengiami techniniai sprendimai, malonus bendravimas ir greiti atsakymai į rūpimus klausimus. Tikrai rekomenduoju!
Ačiū Marijai ir jos kolegoms už suteiktas nemokamos svetainės kūrimo paslaugas. Ko tikėjausi - viską gavau ir esu lb patenkinta. Labai dėkoju už suteiktą nuolaidą korekcijoms (dėl mano kaltės teko jas atlikti). Sėkmės Jums!
Puslapio kūrimo procese viskas vyko ypatingai sklandžiai- į visus norus ar pataisymus buvo atsižvelgta iš karto, į visus klausimus atsakydavo greitai ir suprantamai, tikrai patarė kur ir ką geriau padaryti. Projekto vadovas Lukas visad buvo konkretus ir paslaugus. Dėl mokamo -nemokamo: talpinimas bet kokiam serveryje kainuoja, man, kaip vartotojai, kuri nelabai supranta kas ir kaip, svarbu, kad puslapis būtų gražus, lengvai suprantamas ir taip pat lengvai valdomas. Visa tai aš gavau. Puslapio kūrimas tikrai nekainuoja, talpinimas- taip, tai mokama paslauga, kad ir kur talpintumėte. Todėl šiai dienai esu labai patenkinta darbu. Ačiū
Esu patenkintas kompanijos darbu. Po pirminės versijos ir išsakytų norų pataisymams, viskas operatyviai buvo pakoreguota. Man svetainė reikalinga buvo pakankamai paprasta ir mano norai buvo puikiai išpildyti. Bendravimas vyko paprastai, sklandžiai ir operatyviai. Žodžiu - aš viskuo patenkintas.
Dėkoju už gerai ir kūrybiškai atliktą darbą. Puiki komunikacija, profesionali komanda! Šaunu!
Likome patenkinti paslaugomis, žinoma negalima tikėtis, kad nemokamai bus sukurtas profesionalus didelio turinio puslapis, tačiau gavome tikrai gerą bazę. Rekomenduoju.
Geriausi atsiliepimai, labia ačiū Marijai.
Rekomenduoju, teko bendrauti su Marija darbai vyko sklandziai. Bendravimas profesionalus. Kadangi su svetaines kurimu susiduriau pirma karta atsake i visus iskilusius klausimus. Svetaine sukurta puikiai.
Nuoširdžiai rekomenduojame. Padarė tai ko prašėme, puikiai komunikuoja ir tikrai viskas su jų suteiktomis paslaugomis yra gerai.

Parašykite savo nuomonę čia