Atsiliepimai

4.88
4.8/5
Labai noriu padėkoti projektų vadovei Marijai! Puikiai įgyvendino išsakytus lūkesčius. Ačiū ūž profesionalų bendravimą, greitai sulauktus atsakymus ir įgyvendintus reikalingus pataisymus. Svetainė tiesiog nuostabi, spalvos ir dizainas dera tarpusavyje, puikiai atsižvelgta ir į pardavinėjamą produktą, parinktos tinkamos nuotraukos. Galutinį rezultatą pamatyti labai bijojau, nes vis gi tai darote nemokamai, bet atsidariusi sukurtą puslapį likau tikrai nustebusi. Geriau nei galėjau tikėtis. Drąsiai rekomenduoju paskirti puslapio kūrimą tik WAcedemy! 🙂 https://mokytojajone.lt/
Jonė
2023 02 02
Puslapio kūrimo procese viskas vyko ypatingai sklandžiai- į visus norus ar pataisymus buvo atsižvelgta iš karto, į visus klausimus atsakydavo greitai ir suprantamai, tikrai patarė kur ir ką geriau padaryti. Projekto vadovas Lukas visad buvo konkretus ir paslaugus. Dėl mokamo -nemokamo: talpinimas bet kokiam serveryje kainuoja, man, kaip vartotojai, kuri nelabai supranta kas ir kaip, svarbu, kad puslapis būtų gražus, lengvai suprantamas ir taip pat lengvai valdomas. Visa tai aš gavau. Puslapio kūrimas tikrai nekainuoja, talpinimas- taip, tai mokama paslauga, kad ir kur talpintumėte. Todėl šiai dienai esu labai patenkinta darbu. Ačiū
Vila Preiloja
2020 05 11
Ačiū už kruopštų ir gan greitai atliktą darbą, turime puikią interneto svetainę. Kaip tik tai - ko norėjome, paprasta, kuklu, subtilu ir aišku. puiki komunikacija su vadybininku Luku. Patarimas ateičiai ir kitiems būsimiems klientams - iš pačių pradžių išsiaiškinkite papildomus mokesčius, pvz. slapukų politika, papildomi puslapio elementai, kurių nenumatėte pačioje pradžioje. Ačiū ir sėkmės!
Sandra
2020-08-17
Ačiū Marijai už puikiai atliktą darbą. Malonu buvo bendradarbiauti. Sėkmės Jums ateityje 🙂
Rasa
2021-02-10
Esu patenkintas kompanijos darbu. Po pirminės versijos ir išsakytų norų pataisymams, viskas operatyviai buvo pakoreguota. Man svetainė reikalinga buvo pakankamai paprasta ir mano norai buvo puikiai išpildyti. Bendravimas vyko paprastai, sklandžiai ir operatyviai. Žodžiu - aš viskuo patenkintas.
Aivaras
2021 03 16
Užsisakėme svetainę, kuri būtų skirta elektroninei parduotuvei. Likome tikrai labai patenkinti! Nesitikėjome tokio gero rezultato!Darbas atliktas per žadėtą laiką (be jokių vėlavimų) ir iš tikrųjų labai kokybiškai. Atsižvelgė į visus mūsų pageidavimus ir skyrė nemažai laiko, kad atsakytų į visus mums iškilusius klausimus.Be to, tai, ką turėjome atlikti iš savo pusės, buvo mums labai tiksliai ir aiškiai paaiškinta su nuorodomis ir instrukcijomis.Pastebėjau, kad yra ir neigiamų atsiliepimų, todėl jeigu kils abejonės šio komentaro sąžiningumu, galite parašyti man į Facebooką (Viktorija Malanova) ir atsiųsiu jums padarytos svetainės nuorodą, kad patys galėtumėte įsitikinti darbo kokybe.Ačiū svetainės rengėjams! 🙂
Viktorija Malanova
2021-06-15
Esu autorinių, patirtinių mokymų kūrėjas, organizatorius ir esu be galo dėkingas už tai, kad jūsų kurtas internetinis puslapis atspindi mano paties braižą, stilių ir energiją. Taip pat pridėsiu sklandų bendradarbiavimą viso kūrybinio proceso metu. Malonu! https://reposesijos.lt
Lukas
2023 01 18
Viskas vyko sklandžiai, aiškiai, greitas reagavimas į iškilusius klausimus. Ačiū už puikią svetainę https://tiarashop.lt/
Judita
2022 01 01
Šaunuoliai! Profesionalus ir malonus bendravimas, procesas paaiškintas detaliai ir aiškiai, darbas atliktas super greitai. Svarbiausia, manau, iš kliento pusės, žinoti ko nori, turėti aiškią viziją - o wacademy atliks viską puikiai. Rekomenduoju. https://kerryhill.lt
Labai greitai ir kokybiškai su W Academy sukūrė įmonės interneto svetainę. Individualiam kliento poreikiui parengiami techniniai sprendimai, malonus bendravimas ir greiti atsakymai į rūpimus klausimus. Tikrai rekomenduoju!
Benjaminas
2020-06-18
Puikiai sukurta svetainė, kokybiška komunikacija ir greita reakcija.
UAB Komunikacijos laikas
2020-09-09
Pagamino svetainę verslo reikmėms laiku, nebrangiai ir kokybiškai - https://growthattacker.com/
Kristijonas
2020-11-27
Ačiū, Lukai, geras darbas, puiki internetinė svetainė- beveik visi pageidavimai išpildyti
Indrė
2021-02-11
Noriu padėkoti komandai, dirbusiai su mano svetaine. Ypatingai programuotojui bei projekto vadovei, kuri nuolat pateikdavo naujausią informaciją apie svetainės pakeitimus ar patobulinimus. Esu labai patenkinta sukurta svetaine ir pagalbą bei palaikymą viso proceso metu! Ačiū visiems, dalyvavusiems projekte!
Irma Valantinaite
2021 03 04
Esu be galo patenkinta komunikacija bei galutiniu rezultatu! Puslapis atrodo būtent taip, kaip ir prašiau. Į mano užpildytą anketą tikrai buvo atsižvelgta ir puslapiai, kuriuos pateikiau kaip pvz. buvo peržiūrėti atidžiai. Norai išpildyti 100%!
Šalnė
2021 03 21
Man labai patiko man sukurta elektroninė parduotuvė su svetaine. Spalvos ir dizainas dera tarpusavyje, svetainė gražiai sudėliota. Aptarnavimas greitas ir kokybiškas. Visi norai išpildyti, atsižvelgta į reikalavimus. Patarimai visais klausimais. MALONU buvo bendrauti. Rekomenduoju kitiems, ačiū kūrėjams dirbusiems su šiuo projektu.
Puikiai išpildė mūsų norus dizaino prasme. Dalykiška komunikacija. Rekomenduojame. https://beautylabireland.eu/
Esu labai patenkinta bendradarbiavimu su jūsų komanda, kurie viršijo visus mano lūkesčius bei norus. Nustebino malonus bendravimas, didelė pagalba kuriant ir tvarkant internetinį puslapį, puikus įsiklausymas į kliento norus. Taigi labai noriu nuoširdžiai padėkoti ir drąsiai galiu rekomenduoti naudotis teikiamomis jų paslaugomis!
Ieva C.
2020 07 01
Nuoširdžiai rekomenduojame. Padarė tai ko prašėme, puikiai komunikuoja.
Jūratė
2020-10-07
Bendradarbiavau su Marija. Turiu tobulą rezultatą.
Vaida
2020-12-16
Noriu padekoti uz nuostabu darba, kuriant mano svetaine ir uz nuosirdu, profesionalu bendradarbiavima. sekmes Jums ateityje.
Indra
2021-02-12
MANO SVETAINĖ - NEREALI! Pildydama užklausos formą facebook’e buvau nusiteikusi gan skeptiškai. Nemokama? Nemokama tik sūris pelėkautuose, kaip ne vienas minėjo komentaruose. Bet visgi ne, iš tikrųjų reikėjo tik susimokėti už hostingą ir persikelti domeną. Apie projekto eigą, procesus ir papildomas paslaugas papasakojo Dovydas, be jokio spaudimo ar išsisukinėjimų, buvo pateikta visa informacija. Puiki patirtis ir su projekto vadove Ernesta bei studente - Kristina. Svetaine esu labai patenkinta! WAcademy išties yra puiki alternatyva smulkiems verslams, kurie negali leisti sau mokėti virš 2000eur dizainerių paslaugoms. Dar kartą ačiū visai komandai, rekomenduoju!
Laura
2021 03 03
Esu patenkinta Starflix operatyviai, atsakingai atliktu darbu. Bendradarbiavimas ir įsiklausymas į kliento lūkesčius atitiko mano lūkesčius. Sėmės tobulėjant ir pateikiant nestandartinius, įdomius sprendimus !!
Jolita
2020-07-08
Rekomenduoju, teko bendrauti su Marija darbai vyko sklandžiai. Bendravimas profesionalus. Kadangi su svetainės kūrimu susidūriau pirmą kartą, atsakė į visus iškilusius klausimus. Svetainė sukurta puikiai.
Elvyra
2020-10-13
Įmonė sukūrė svetainę (renginių paslaugos), esu labai patenkinta tiek procesu, tiek rezultatu - sklandus, atsakingas bendravimas, viskas buvo paaiškinama, įvardijama. Rezultatas pranoko lūkesčius, rekomenduoju.
Skaistė
2021-01-06
Esame patenkinti paslaugomis - dirba greitai ir efektyviai. Maloniai bendrauja ir padeda išspręsti kilusias problemas.
Mantas
2021-03-09
Šiaip atiliepimų nerašau, bet šį sykį tikrai noriu padėkoti WAcademy komandai. Ačiū jums, už malonią patirtį kuriant svetainę. Labai rekomenduoju.
Dainora Jan
2020 12 20
Svetainė puiki, ačiū! Vienintelis dalykas, kurį reikėtų patobulinti, tai laiko valdymas. Tačiau bendra patirtis nenuvylė.
Ema
2021 03 01

Palikti atsiliepimą