Papildomos svetainės paslaugos

Plėskite savo verslą neįtikėtinai geromis kainomis

Mūsų komanda yra pasiruošusi padėti jums įdiegti naujas funkcijas plečiantis jūsų verslui. Galite bet kada su mumis susisiekti ir patobulinti savo svetainę, o jei nesate tikras ko jums tiksliai reikia, mūsų ekspertai mielai pasidalins savo įžvalgomis.

El. pašto rinkodaros integracija

Naujienlaiškis su „Mailchimp“ ar „Mailer lite“ integracija

„Mailchimp“ yra rinkodaros automatizavimo platforma, sukurta verslams, kurie naudojasi el. paštu susisiekti su savo tiksline auditorija.

Tai „viskas viename“ tipo rinkos standartinis įrankis, leidžiantis jums valdyti el. kontaktų sąrašus, kurti individualius el. pašto šablonus ir automatizuoti visas savo rinkodaros kampanijas.

Mes renkamės „Mailchimp“ integruoti į jūsų naujienlaiškių kolekciją, kad galėtumėte bendrauti su naujais bei esamais klientais efektyviau nei bet kada anksčiau.

Puslapio SEO

Vidinė „SEO“ yra tinklalapių optimizavimo praktika, kai siekiama pakelti jūsų svetainės paieškos reitingą ir organinio srauto lygį.

Mūsų paslauga apima jūsų antraščių, HTML žymų (pavadinimo, meta duomenų, viršutinio banerio) bei paveiksliukų optimizavimą, atsižvelgiant į kiekvieną aspektą, kuris pagerintų jūsų svetainės paieškos rezultatų matomumą. Taip pat užtikriname, kad jūsų svetainė spindėtų aukščiausio lygio kompetencija, autoritetu ir patikimumu.

GDPR slapukai

Bet kurio vartotojo pirmo apsilankymo svetainėje metu, tikimasi, kad parodysite slapukų banerį, įgyvendinsite slapukų politiką ir leisite vartotojui duoti sutikimą.

Kai lankotės svetainėje, kuri naudoja slapukus, jūsų kompiuteryje, telefone ar planšetėje yra išsaugomas slapukų failas. Jame yra saugomas svetainės pavadinimas ir unikalus ID, nurodantis jus kaip vartotoją, o tai leidžia įmonėms pritaikyti svetaines pagal klientus.

Pokalbių langas

Tiesioginių pokalbių funkcija leidžia klientams akimirksniu susisiekti su jūsų klientų aptarnavimo komanda ir užtikrinti jiems reikalingą pagalbą. Ši funkcija yra gyvybiškai svarbi įmonėms siekiant greitų pardavimų ir prekės ženklo patikimumo, taip pat pasiūlant aukščiausius klientų aptarnavimo standartus.

Rezervavimo sistema

Leiskite lankytojams rezervuoti susitikimą su jumis – taip padidinsite savo prekės ženklo patikimumą ir turėsite galimybę bendrauti su savo tiksline auditorija pačiu efektyviausiu būdu.

Svetainės administravimas

Suprantame, kad ne kiekvienas turi laiko pasirūpinti savo svetaine. Juk turite verslą, kurį reikia valdyti! Leiskite mums pasirūpinti kasdiene jūsų svetainės priežiūra ir iš naujo atrasti vertingą laiką jūsų dienoje, kurį galėtumėte skirti verslo plėtrai ir savo klientų džiuginimui.

Google Analytics

„Google Analytics“ suteikia platų vertingų realaus laiko metrikų spektrą.
Naudokite „Google Analytics“, kad sužinotumėte kaip vartotojai elgiasi naršydami jūsų svetainę, kiek kartų lankytojai peržiūrėjo jūsų puslapius, taip pat jūsų įrašų reitingus pagal populiarumą ir kitus filtrus. Nėra geresnių sprendimų, kaip galėtumėte iš tikrųjų suprasti savo vartotojų nuotaikas.

Facebook Pixel diegimas

„Facebook Pixel“ yra analitikos įrankis, leidžiantis jums pamatuoti reklamos efektyvumą, suprantant veiksmus, kurių žmonės imasi naršydami jūsų svetainėje. Taip pat, tai yra puikus įrankis užtikrinant, kad jūsų skelbimai būtų rodomi aktualiausioms demografinėms grupėms.

Instagram ar Facebook langas

„Instagram“ ar „Facebook“ slaidos kanalai

 

„Įtraukimas“ yra žodis nr. 1, kai kalbame apie sėkmingą verslą 2021 metais – tai reiškia, kad visi jūsų klientai žino apie jūsų prekės ženklo buvimą socialiniuose tinkluose. Integravus socialinių tinklų sklaidos kanalus į jūsų svetainę, visas naujas socialinių tinklų turinys bus paskelbtas jūsų svetainėje automatiškai. To rezultatas – įkvepianti išteklių bazė, kuria klientai gali džiaugtis ir dažnai prie jos sugrįžti.

Iššokantis reklamos langas

Iššokantys reklamos langai praneša jūsų klientams apie bet kokią svarbią informaciją, kuria norėtumėte pasidalinti. Galbūt turite nuolaidos kodą ar norėtumėte pranešti puikių naujienų? Pasaulyje, kuriame svarbiausia glausta informacija, iššokantys reklamos langai yra jūsų geriausias įrankis patraukti vartotojų dėmesį ir padaryti tai labiausiai įkvepiančiu būdu iš visų.

 

Puslapis kuriamas

Svetainės režimas „Puslapis kuriamas“ suteiks jums galimybę laikinai išjungti svetainę, kol prie jos dirbate. Galėsite redaguoti svetainę taip kaip įprastai, tačiau jokie vartotojai jos nematys. Tai taip pat gali būti puiki proga informuoti klientus apie artėjantį paleidimą, neleidžiant jūsų domeno vardui būti tuščiam.

El. parduotuvės sąskaita

El. parduotuvės sąskaitos funkcija yra būtinybė kiekvienam, turinčiam el. parduotuvę. Jei jūsų klientas nusiperka prekę per el. parduotuvę, ši funkcija automatiškai išsiunčia sąskaitą į jūsų pirkėjo el. paštą. Įsivaizduokite kiek laiko sutaupysite neturėdami rūpintis sąskaitų išrašymu rankomis!

Skaitmeninė rinkodara

Plėskite savo verslą eksponentiškai, naudodami mūsų pirmaujančią skaitmeninės rinkodaros paslaugą! Mūsų komanda dirbs su jumis, kad suprastų jūsų kampanijas ir sukurtų galingą skaitmeninės rinkodaros turinį. Mėgaukitės papildomu laiku, kurį galite skirti kitiems projektams, kol mes pasirūpinsime jūsų skaitmeninio įvaizdžio kėlimu!